Wizytówki składane

Wizytówki składaneNiekonwencjonalnym rozwiązaniem w zakresie druku materiałów firmowych stają się wizytówki składane. Nie są jeszcze tak  znane  i rozpowszechnione jak tradycyjne wzory, ale z pewnością dokonają rewolucji w systemie rozbudowanych narzędzi marketingowych.

Charakterystycznym elementem takich wizytówek jest większa powierzchnia informacyjna sprzyjająca zaprezentowaniu bogatej oferty, grafiki, rozbudowanego obszaru kontaktowego czy  niespotykanego hasła reklamowego. Co ciekawe, tekst w takich wizytówkach umieszcza się w środku, bardzo rzadko zajmuje on wszystkie strony. Tak zaprojektowana wizytówka może być eleganckim środkiem przekazu.

Wizytówki składane budzą zaciekawienie klientów ze względu na swój niespotykany wygląd przypominający znane wszystkim bileciki z życzeniami. Mogą być foliowane lub lakierowane, poziome lub pionowe. Wartość tych oryginalnych wizytówek ciągle rośnie, stają się  pomysłem na promocję marki, produktów, usług.

Tradycyjne wizytówki odchodzą już powoli do lamusa, rynek pracy wymaga wciąż nowych rozwiązań, a umiejętność kreacji wizerunku sprzyja każdemu biznesowi.

Comments are closed.